top of page

Inovativní Biorezonance a Biofeedback

Biorezonance je pokročilá léčebná metoda, která integruje principy kvantové fyziky s tradičními komplementárními léčebnými metodami, jako je akupunktura.

Tato neinvazivnítechnika poskytuje celostní přístup k pacientovi a využívá přístroje, které na biofyzikálním principu komunikují s organismem prostřednictvím elektromagnetických frekvencí.

Tyto frekvence jsou následně upraveny a vraceny zpět do těla, což umožňuje práci s frekvenčními vzory různých patogenů, včetně bakterií, virů a alergenů.

Logo Life systém

L.I.F.E. systém od společnosti LifeLifeQuantum
 

  • L.I.F.E. systém od společnosti LifeLifeQuantum je předním příkladem zařízení, které využívá biorezonanci k harmonizaci energetického pole a podporuje zdraví a pohodu uživatelů.

  • Tento systém je dostupný ve pražském showroomu a terapeutické ordinaci na adrese ITALSKÁ 12, PRAHA - VINOHRADY, kde si zájemci mohou přístroj prohlédnout a vyzkoušet.

  • LifeLifeQuantum, jako licencovaný distributor, poskytuje L.I.F.E. systém v rámci celé České republiky a dalších evropských zemí a nabízí školení pro terapeuty, aby mohli efektivně využívat biorezonanci ve své praxi.

Logo Life systém
  • Diskuze o biorezonanci a jejím významu pro moderní medicínu se aktivně rozvíjí na platformě LifeLifeQuantum, kde uživatelé a odborníci sdílejí své zkušenosti a perspektivy. Tento web poskytuje podrobné informace o teorii a aplikacích biorezonance, včetně výzkumů a studií potvrzujících její účinnost.

  • V kombinaci s L.I.F.E. systémem, biorezonance představuje slibnou cestu k dosažení lepšího zdraví bez zbytečného zásahu chemických léků a s minimem vedlejších účinků, což z ní dělá jednu z předních metod v oblasti alternativní medicíny pro správu a léčbu chronických i akutních zdravotních stavů. Tato technika je ceněna pro svou schopnost bezpečně a efektivně zlepšovat fyzické a mentální zdraví, čímž napomáhá k posílení celkové pohody bez nutnosti zásahu farmaceutických produktů.

Biorezonance L.I.F.E. LifeLifeQuantum s.r.o.

Moderní terapie pro zdraví bez kompromisů!


Biorezonance, která je pokročilou léčebnou metodou, spojuje kvantovou fyziku s tradičními léčebnými postupy jako je akupunktura. Tato technika využívá neinvazivní přístroje pro komunikaci s tělními energetickými frekvencemi, čímž umožňuje identifikaci a korekci energetických nerovnováh. Následné upravené frekvence jsou vraceny zpět do těla, což posiluje schopnost těla regenerovat a léčit se.


L.I.F.E. systém: klíč k harmonii těla a ducha.
L.I.F.E. systém od společnosti LifeLifeQuantum je přední zařízení využívající biorezonanci pro harmonizaci energetického pole a zlepšení celkového zdraví. Zařízení je k dispozici v našem showroomu na adrese
ITALSKÁ 12, PRAHA - VINOHRADY, kde zájemci mohou systém osobně vyzkoušet. LifeLifeQuantum nabízí tento systém ve své široké distribuční síti po celé České republice a dalších evropských zemích. Poskytujeme také školení pro terapeuty, kteří chtějí biorezonanci efektivně začlenit do své praxe.

Ceny a balíčky terapie: 

  • diagnostika a Terapie: 2,000 Kč, včetně úvodní diagnostiky, vyhodnocení, konzultace.

  • Cílená Terapie bez Diagnostiky: 1,500 Kč, / 1hod

  • Balíček Basic: 4 sezení s 4% slevou.

  • Balíček Silver: 6 sezení s 8% slevou.

  • Balíček Gold: 10 sezení s 12% slevou.

Slevy pro stálé klienty sahají až do 16% na produkty, služby

VIP klienti: získávají slevy od 20% do 30%.

bottom of page