Vyhledat
  • Lada Zeit

DETOX!

Detox je neodmyslitelnou součástí přípravy na zdravý životní styl - DETOX nás připraví na další práci s naším tělem - když už se do toho vrhneme, tak kompletně.


Záměrně sem tento příspěvek dávám dnes, abychom se mohli na start 7.1.2019 připravit.


Nejsem zastáncem hladovění, pití jen vody /ovocných a zeleninových šťáv/ po dobu tří dnů nebo úplného hladovění. Dávám sem rady, které fungují jak na ženy, tak muže - rady, co nám neuberou životodárnou energii a díky kterým nebudeme ve stresu!


A máme hned několik možností v rámci doplňků stravy.

Všechny tyto tři produkty VŘELE DOPORUČUJI - sám na nich jedu a vím, že 100% fungují.

Budou nám stačit na první 3 týdny - na první 3 týdny příprav :)


www.barnys.cz - pro slevu 20% je potřeba zadat kód LZ20 do kolonky SLEVOVÉ KUPÓNY před dokončením objednávky!


1.

Detox s Barny´s - já osobně v rámci detoxu používám LÉKÁRENSKOU ALOE která:

- ACTIValoe® přispívá k fyzické pohodě

- přispívá k pročištění organismu

- posiluje imunitu

- pomáhá při problémech se zažíváním.

- pomáhá k vyprazdňování a pohybu střev

- podporuje normální tvorbu kolagenu v pleti


Užívání je v celku jednoduché - 15ml Barny's LÉKÁRENSKÁaloe™ smíchám se 100ml studené vody a vypiju nalačno - to stejné dělám i odpoledne, mezi svačinou a večeří. Samozřejmě, lepší je užívání nalačno, kde si můžete dát 200ml.


Hodně z vás mi namítne, že to vyjde nastejno jako když si dáváte vlažnou vodu s citronem - ALE citron nalačno překyselí žaludek a mě to nedělá zrovna nejlépe.

Podrobné informace najdete zde: https://www.barnys.cz/cs/dalsi-indikace/15-lekarenska-aloe.html?search_query=Aloe&results=3


2.

Barny´s InoCell™ je určen:

- zdravé populaci i osobám se zvýšenou potřebou příjmu inositolu, IP6, vitaminu C a selenu

- osobám se špatnými životními návyky

- osobám vystaveným dlouhodobému stresu

- osobám s genetickou predispozicí 

I když Barny´s InoCell™ je volně prodávám, doporučil bych vám /pokud berete pravidelně léky při léčbě nádorových onemocnění/ konzultaci s lékařem.

Podrobné informace najdete zde: https://www.barnys.cz/cs/imunita-regenerace/10-inocell.html


3.

Barny´s Koenzym Q10

Koenzym Q10 je životně důležitá látka, která se přirozeně nachází v organismu. S věkem však jeho produkce klesá a proto starší lidé trpí častěji pocity únavy. Koenzym Q10 je totiž zdroj energie a je v těle spalován podobně jako dřevo v kamnech. Je tedy zapotřebí pro každou tělesnou buňku, pro každý sval, zejména ten nejvíce namáhaný – srdce.

Podrobné informace najdete zde: https://www.barnys.cz/cs/dalsi-indikace/18-koenzym-q10-dual.html


Když k těmto doplňkům začneme pomalinku upravovat stravu - budeme konzumovat minimálně 5 jídel denně /snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře/ rozvržené do

celého vašeho dne, na podíl sacharidů se zaměříme od snídaně do cca 14h, do večerních hodin se budeme více držet na zdravějších bílkovinách /bílé maso - krůta, kuře, králík a bílá ryba/, k tomu třeba syrová, restovaná nebo grilovaná zelenina - po celý den přidáme syrovou zeleninu, přestaneme pít slazené nápoje a litry kávy /vynechte i nápoje s nápisem Diet, nebo Light - 1 káva denně vůbec nevadí/ nahraďte vše čerstvou vodou - 2l denně ideál a k tomu třeba kopřivový čaj 2x denně - MÁME VYHRÁNO!

Další DETOX variantou je NutriFood Plan.


Jako výživový poradce se na tuto 100% náhradu stravy zaměřuji. Zde je ale potřeba být pod dohledem výživového poradce, aby veškerá strava byla správně nastavena - nejde o to prodat co nejvíce produktů a nechat vás napospas.


Pokud se pro tuto alternativu rozhodnete, kontaktujte mě na mém telefonu 776 858 777, kde si domluvíme osobní setkání a projdeme klasickým kolečkem "pohovoru", vážením na váze InBody370 a kompletní diagnostikou těla - na základě diagnostiky můžeme společně nastavit kompletní plán pro DETOX i následné pokračování v úpravě vaší váhy.

Doporučuji především lidem, kteří mají problémy s pohybovým aparátem, nadváhou a pravidelným příjmem potravy. Tento plán vás dostane na cestu pravidelného příjmu bez trápení sama sebe.

Více informací najdete zde: www.nutri-food.cz

Pokud se domníváte, že DETOX není nic pro vás, doporučil bych vám Dietu v krabičce.

I když se v názvu objevuje slovo DIETA - sám za sebe bych neřekl, že se o dietu jedná - tuto variantu jsem sám na sobě vyzkoušel a díky tomu, že jsem časově zasekaný, bylo pro mě nadlidsky nemožné do sebe všechno jídlo dostat :) - měl jsem pocit, že jím pořád a hodně!


Na www.dietavkrabicce.cz máte na výběr programy: hubnu žena, žiju zdravě žena - hubnu muž, žiju zdravě muž.

Podle strašně jednoduchého dotazníku vám jako z CML /centrální mozek lidstva/ vypadne program přímo na míru. Mě to hodilo žiju zdravě žena :))) - ale na tom nezáleží - nastavené je to velmi dobře.


Výdejní místo si zvolíte podle sebe - buď vám dovezou všechny krabičky do kanceláře a nebo máte na výběr několik odběrných míst - jedno z nich je i BodyBody Florentinum, kde se spolu můžeme denně potkávat.


Při objednání měsíčního programu máte možnost slevy 500,- Kč při zadání kódu LZ500.

A když už DETOX - tak co to naše NEkouření? Tohle je velkým oříškem!


Já ho pomalu začal omezovat - v pondělí najedu na Barny´s DETOX a to už budu ve stavu, kdy přejdu na zmiňovaný IQos.


Co si budeme povídat - jsme zahledění, do kopce funíme a smrdíme - no sorry, ale je to tak! O zdravotním NEprospěchu víme všichni!


Abych odhlenění podpořil, koupil jsem si v lékárně šumivé tablety ACC Long a k tomu beru Erdomed /ten je ale na předpis/ - už teď při omezování počtu cigaret denně se mi odkašlávání zlepšuje. Moc se těším až s tím praštím úplně!!!

Podělte se i vy s námi všemi o vaše rady a zkušenosti!


Po přihlášení můžete příspěvky komentovat, likovat, sdílet - tak šup do toho! :)


Takžééé POZOR - 7.1.2019 jdeme do DETOXU! PŘIDÁŠ SE?

48 zobrazení