Vyhledat
  • Lada Zeit

Jak ušetřit čas ...


Čas je to nejcennější co máme - tak proč se zabývat něčím co nás trápí a zdržuje?


Já osobně nesnáším žehlení - je mi jasné, že mi namítnete "prádlo klepem", nebo že vůbec nežehlíte ááá nebo, že kupujete hadry z nemačkavých materiálů - nu dobrá tedy, argument dobrý! ALE!


Protože mám doma 2 psy a víceméně jsou horší než děti, peru denně. A z fitka mám taky spousty věcí. Sice mám doma sušičku ze které hodně věcí nežehlím, ALE jsou věci jako ložní povlečení, košile, společenské kalhoty, nebo bavlněná trička /kde nesnáším takový ten proužek co je po žehlení na rukávu/ no sežvejkané to na sebe nevezmu a představa žehlícího prkna mi vyrobí vyrážku podobající se konzumaci kila citronů po celém těle, tak jsem si raději našel službu, která je provozovaná převážně v Praze pro úsporu času v domácnosti a nervů. /Ale jistě najdete i něco podobného ve vašem okolí/ - PRADLENKA BURI!


Jak to funguje: na www.pradlenka-buri.cz jsem si našel službu přesně pro sebe - pak mi stačil jeden e-mail /nebo telefon/, už nevím co bylo první - s pánem jsem se dohodl a pro prádlo si přijel - myslím, že garantují dovoz do 48h. No a bylo naprosto luxusně vyžehleno a jak to vonělo :).


A když se vám utrhne kus zipu na kombinéze na svahu, kde mi málem zadek vylezl ven při dvojitém přemetu díky ledu, taky to opraví!


Pradlenka-Buri pere, žehlí, opravuje! Odveze i přiveze a za cenu za jakou to nabízí - je to luxusní záležitost!


A tak slovo dalo slovo a já vám dohodl slevu na první měsíc MÍNUS 20% praní, žehlení a pod. Jsem profík a mám rád profi služby - tady je jedna z nich!


Stačí do předmětu e-mailu zadat promo kód LZ20 - a nebo to řekněte do telefonu!


Vřele doporučuji a těším se na vaše komenty ohledně spokojenosti - jinak dostanou do zubů :D.


Love!


20 zobrazení