Vyhledat
  • Lada Zeit

Jak zblbnout :)


Stačí vyrazit na povánoční výprodeje do obchoďáku - tolik zoufalců v podání mužského pohlaví jsem dlouho neviděl :)


Ověšení mnoha ramínky s výrazem sprintera, zatímco si polovička zkouší asi 25 sukni - no jistě že stejné barvy a stejné délky - páč se bude někdy hodit, to je jasný - no ale co, já byl jeden z nich!


Když už jsem si myslel, že má Syd vybráno a já byl ověšený jako Ježíško z jižních krajin, kde se naděluje pod palmou, pronese - vydrž, ještě jsem to neprošla! Mo to mě tref do hlavy :).


Nicméně jsme to ustáli a nakoupili v 38 krámech spousty hader, které za půl roku budeme věnovat charitě, protože buď to nebude IN a nebo to bude velké či malé :).


A tak si jen tak na uklidnění pustím YouTube, kde na mě bafl koncert Kylie Minogue -

mimo jiné zde vystupuje i Jason Donovan s písní Every Day - v tu ránu tupě zírám, možná i slintám na obrazovku počítače s výrazem "co se mu to sakra stalo"? Epileptik? - Kylie tam běhá jako by jí bylo 20 a Jason /drsoň/ to dobíhá, div ne umírá s výrazem divoké lamy co se chystá k pravidelnému plivnutí do davu za ohradou v ZOO.


No a tak mi to nedalo a najel jsem do těžké historie YouTube. Teď se ovšem domnívám, že to musel někdo nahrávat z VHS co byla 200 přehraná a navíc půjčená sousedovi k večernímu tanci po dobu 8 let - a tak mi tady hrálo Every Day, Rhytm Of The Rain, When You Come Bacék To Me , Too Many Broken Hearts a jiné známé odrhovačky z dob dávno minulých - myslím z dob 80´kdy Jeans neměly pas v pase, ale pod kozama, dlouhé max po kotníky a k tomu tričko tak max nad pupík - protože to co nosím já - je úplně v háji a není IN. Protože mám pas v pase, že jo? :D


Dobrá tedy, pustíme si něco ze současné scény - vysoké pasy, krátké nohavice, čím větší jazyk na botě - tím lepší. Čím víc namalováno, tím líp - a tak jsem došel k závěru, že vlastně ÚPLNĚ BLBNU! "The Loco-motion" :D


Já vlastně vůbec nestárnu - to co bylo IN v 80´je IN teď - a pak že se čas nedá vrátit! :) :)


Odpo jdu nakupovat Jeans po krk a boty s jazykem - a vytáhnu "džííísku" :D.97 zobrazení