Vyhledat
  • Lada Zeit

PES CO ŠTĚKÁ, NEKOUŠE?

Aktualizace: 8. úno 2019

Pes co štěká, nekouše - to tady neplatí - pes co štěká z reklam kouše - co nekouše je na doporučení klientů - vás, co posloucháte, co googlujete, hledáte a milujete svoje tělo!


Jsou různé reklamy ... reklamy pro prestiž firem a reklamy na zblbnutí zákazníků /bohužel, těch je o mnoho víc!/.


Já teď dojel Dieta v krabičce a řeknu vám - PECKA - luxusní jídlo na váš stůl, chutné a luxusně vyvážené - za měsíc dole 4 kg. Kdo z vás na tom jede, schvaluji a podporuji - vyzvednout si svoje krabičky můžete u nás ve fitness ve Florentinu! Kdykoli!


A pak je tady NutriFood Plan - a ANO - jsem certifikovaný Nutriční poradce pod Asociací nutričních poradců a doporučuji "nějakou dietu v sáčku"? ANO doporučuji - z důvodu vlastní zkušenosti a vlastní redukce ŠPATNÉHO tuku! HAF - "jsme u psa" ...

Jak jistě víte, nikdy bych vám nepodal NIC, co jsem nezkusil - na vlastním těle - a můžu dokázat i lékařskými testy z krve a nebo na váze InBody370 ... . základní info MY STORY.


Prošel jsem si spoustou diet - od dělené stravy, debilní zvířátka a kytičky, proteinová dieta, sacharidová dieta, KETO, "vlny", banánová a nevím jaká - nesmysl - 26let praxe - no hodně divný číslo :) - mě utvrdilo v jednom - objednejte si Dietu v krabičce a nebo přejděte k NutriFood Plan - no a jejda ... nepotřebujeme masivní reklamy!!! Máme VÁS, NAŠE 100% SPOKOJENÉ KLIENTY kteří nám dovedou další spokojené klienty! HAF ... nekoušu!


Takže to co vidíte v TV a reklamách - teď konkrétně diety - KETO diety bez NUTRIČNÍHO PORADCE? Sorry - při objednání na netu vám to někdo nastavil přímo na vaše tělo a váš metabolizmus? LOGARITMUS? - ANO - zhubnete 20kg - máte manuál jak dál ... a co dál? JAK DÁL? Linie plavek TEĎ a PO plavkách máte 29kg navíc? Protože na dovolené si užíváte? No jasně, přece TV reklama 100% účinkuje a tam říkali! Užívejte si i na dovolené - ale zdravě a klidně i s tím vínem v částečné náhradě stravy! A PES KOUSNUL? Páč JoooJooo efekt? Dnes a denně vás mám v poradně! :) Lásky moje!


Jsou DIETY a 100% náhrady stravy - a 100% náhradou stravy je NutriFood Plan, který vstupuje MASIVNĚ NA ČESKÝ TRH! A jsem velmi rád a vděčný za tento zrod u nás v ČR!


Miluji klienty, kteří jsou nám za zády a spokojení se svojí redukcí - miluji svůj smysl práce s vámi - jsme propojeni!

NUTRIFOOD PLAN - VAŠE CESTA K VYSNĚNÉ POSTAVĚ - od výživy po pohyb!43 zobrazení