Vyhledat
  • Lada Zeit

S.T.A.R.T.

Aktualizace: 15. čvc 2019

Startem je pro nás každé ráno ... protože každé ráno můžeme ovlivnit celý náš život!


A nebo taky nemusíme dělat nic, můžeme čekat, vzdychat, nadávat, komentovat politickou situaci a mávat praporem na Letné! Chápete to? To "mávání" nezvedne nikoho ze židle, VY se z té židle a gaučů musíte zvednout a změnit sami sebe a svoje myšlení! Protože tam to celé začíná a celé je to jen o VÁS, jak svůj život prožijete!


Zmíním vaše e-maily, zprávy, naše Skype hovory. Vypozoroval jsem jednu podstatnou a zásadní věc. Umíme se litovat - litovat se tak, až propadáme do depresí, začínáme se přejídat, zalévat "svoji lítost" alkoholem, přestaneme sportovat, přestane mít zájem o přátele a rodinu a z tohoto kola je už jen kousíček k psychologovi, nebo psychiatrovi a nasazení chemie na potlačení naší lítosti!


Třeba co mě dokáže vytočit doběla je, když třeba vařím a v polovině "procesu" mi do toho někdo začne kecat - ale kecat takovým stylem, že všechno dělám špatně, že teď tam potřebuje udělat tohle a tohle a já se motám! Jako já se motám? Já snad začal vařit! No to je na Neurol pod jazyk! NEjednou jsem vzteky všechno vylil do dřezu, když to dělám tak strašně špatně! Aby k tomu nedocházelo, musel jsem se naučit PROSTĚ ODEJÍT - odejít jinam, zavřít dveře, neřešit to.

A nechat to - tak ať si to dodělá sám a jak chce. A říkat si "chjo, je mi to líto, že to takto dopadlo" - PROSTĚ NE! Nebudu litovat nic a ničeho co není ovlivněno mnou! A že pak přijde omluva? JO, je to super, ale já hned tak "nesplasknu" :) :) :). Potřebuji svůj čas - jsou věci které se prostě nedělají a které JÁ nebudu akceptovat! HOWG!


A nebo třeba další - ALE opět další hovadina co mě rozhodila - Německo země vyspělá, po stránce služeb, katastrofa!

  • do kuchyně jsme vybrali lamelová světla /takové ty dva dráty mezi zdi, na kterých máte bodovky a připojené klasicky na vypínač/. Podle návodu mamontuju, navrtám, nastavím - BLIK, RÁNA, KOUŘ - vyhořený vypínač a pojistky vyhozené v půlce bytové čtvrti! No šlak by mě trefil. Elektrikář že může až další středu /bylo úterý/. OK, týden bez světel se dá vydržet - dráty v zásuvce jsem omotal dětskou náplastí na rány /berušky, kytičky a dokonce i Dinosaurus na nich byl :)/.

  • Ve středu přišel "odborník", který zajel koupit nový vypínač, napojil a nic - ve finále se asi po 3h dopracoval k tomu, že jsem ve zdi vrtákem navrtal elektriku. No jako LaPardon, copak je elektrika vedená pod stropem? Tady ano - a né rovně, ale cik cak.

  • Majzlíkem vydlabal díru, takže se zjistilo, že je to opravdu navrtané ... ale že zase může přijít až další týden ve čtvrtek to celé odizolovat - takže další týden? No OK. Mám si sypat popel na hlavu jakej jsem magor s vrtačkou? Mám se vztekat, litovat se, nebo zuřit? Stejně to neovlivním!

  • Nadešel den D, kdy "odborník" dorazil a s velkým údivem hledí na tu svoji vydlabanou díru s dotazem "A PROČ JSTE TO NEVYSEKAL CELÉ"? - JAKOŽE COŽE? Já že bych si hrál s majzlíkem a elektrikou? No tak se jal nástroje, vydlabal díru takovou, že by bylo vidět k sousedům, odizoloval drát, vzal si 50 Eu a byl v tahu - a díra? Asi poraď si sám :).

  • Tak jsem šlehnul hmoždinku mezi dráty, vrazil tam háček, půlku sáčku sádry jsem vypotřeboval a přemaloval bílou a svítíme!

Kdybych se měl hroutit, že nesvítíme, že nezapneme ani myčku ani sporák, čím bych si asi tak pomohl? Tak aspoň byla romantika o svíčkách.Pojďme skoncovat se sebelítostí, KONEC řešení nesmyslů a pojďme všichni společně na jeden S.T.A.R.T. - S.T.A.R.T. k lepšímu a zdravějšímu životu bez stresu! Hlavně vesele, s hlavou vztyčenou a SAMI ZA SEBE!!!


Pokud nějaké životní a zásadní rozhodnutí právě podstupujete nebo plánujete:

VĚŘÍM VÁM A TLESKÁM VÁM! MÁTE NA TO A JSTE HRDINOVÉ, finále fakt stojí za to!

Máme tady "BOJ GENERACÍ" - není to výmysl ani nesmysl - dnes a denně kolem sebe vidím obézní děti a rodiče jako z přehlídkového mola. A nebo naopak - děti vysportované a rodiče jako koule - POJĎME GENERACE PROPOJIT a pojďme společně a rozdílně generačně žít zdravě a společně! Veškeré INFO najdeš na mém FB - přímo zde!


VÍKENDOVÝ FITNESS POBYT "DIVOČINA V DIVOČINĚ" - POSLEDNÍCH PÁR MÍST!A proč to všechno?Pojďme všichni přestat řešit MINULOST, pojďme neřešit nesmyly a pojďme se zamyslet samy nad sebou a svým životem - CHCETE HO PROŽÍT V RADOSTI, ZDRAVÍ A ŠŤASTNĚ?


TO NEJDRAVĚJŠÍ NAJDETE ZDE - A ZA TÍM SI JÁ 100% STOJÍM!

55 zobrazení