Vyhledat
  • Lada Zeit

Všechno je v hlavě!

Máme tu 12.1.2019 a my jsme se společně dali na Detox se snahou přestat kouřit. Zajímalo by mě, jak vám to jde? NAPIŠTE MI!

Já se do toho dal naplno a chci se s vámi podělit o svoje zkušenosti:

- moje poslední cígo padlo na 1.1.2019 - pak jsem přešel na IQos - říkal jsem si, že náhražka bude potřeba! Během 5 dnů mi dva IQosy přestaly fungovat - když jsem si jel pro další výměnu /asi po dvou dnech, kdy jsem ani nekouřil ani neměl náhražku/ jsem si sám v sobě říkal, PROČ to vůbec dělám? PROČ jsem vůbec kouřil, když mi to stejně nechutnalo! Proč jsem začal? No nic, dojel jsem, vyměnil - mám ho! Mám ho jako záchrannou berličku, když je nejhůř.


Jak jsem už psal, zařadil jsem do programu očisty i ACC Long a Erdomed pro odkašlání - a řeknu vám, to co ze mě vychází vidět nechcete! Tenhle sajrat že mám v sobě? NO FUJ!


Hodně z vás mi píše, že máte strach z přibírání! Proto jsem to pojmul rovnou jako Detox. Každé ráno a odpoledne do sebe kopnu velkou sklenici s Lékárenskou Aloe od Barny´s a jednou denně Q10. A řeknu vám - i tohle málo stačí, aby se začal dít zázrak!


Samozřejmě že jsem ke všemu upravil i stravu - najel jsem na www.dietavkrabicce.cz, kde mi každý den přivezou vynikající jídlo na celý den. Tentokrát jsem si objednal HUBNU MUŽ /minule mi vyšlo ŽIJU ZDRAVĚ ŽENA :D/. Za poslední týden mám dole 2kg. Je zřejmé, že z 80% to bude voda, které teď místo litru dávám tři!


Abstinenční příznaky?

  • tak 47% - ale ne po cigaretě, ale po sociálním kontaktu u popelníků, LOL! A tak si sem tam IQos zažmoulám - když jsem doma, tak mě ani nenapadne po něm sáhnout!

  • bolest kloubů - prvních pár dnů jsem měl pocit, jako by na mě šla chřipka - bolest kloubů, nudle z nosu až u pasu, slzení očí, kašel - ANO - je to v pořádku, tělo se zbavuje všeho sajrajtu!

  • chuť na sladké, slané, kyselé a nejlíp všechno dohromady! Kyselé žížalky s Nugetou a brambůrky ideál! Jednou stačilo - pak mi bylo blbě! :)

  • hodně zvláštní /na to že jsem ho moc - spíš vůbec - nepil/ - chuť na čaj - tak jedu na kopřivě a heřmánku - s lžičkou medu

  • káva na zahradě - představa rituálu kávy bez cíga? S kopřivovým čajem mi to nechybí!

  • alkohol - miluji víno a nedej Bože jít někam na párty a nedat si k tomu cígo - i to jsem ustál a sám sebe jsem poplácal po rameni, že jsem to dal - no dobře, jako odměnu jsem byl shopovat :)


Nejen že se cítím o 50% líp - mám o mnoho více energie, nefuním, nekašlu, ale jako zázrakem se mi začal upravovat i čich a chuťové buňky - jako bonus, NESMRDÍM kouřem! TAK PROČ TO DĚLAT, že ano? A starost o přibírání? Nemám! Pomalu a postupně se připravuji na "trochu" toho pohybu - začnu u nás v BodyBody Florentinum - 2x týdně 20min mě nezabije a dostane mě to na startovací čáru!

VŠECHNO JE V HLAVĚ - díky onemocnění co ke nezvané a nepozvané před už skoro pěti lety přišlo - nemá mysl se tady o tom rozepisovat, najdete zde: https://www.lada-zeit.com/resume/ jsem měl nařízený hodně omezený pohyb, musel jsem hodně jíst, aby byla léčba účinná a léky doputovaly tam, kam mají - ANO přibral jsem bez pár deka 18kg - a vůbec mi to nevadilo! ZDRAVÍ A ŽIVOT jsem postavil na první místo a začal si vážit každé prožité sekundy! A protože to vše mělo svůj důvod, jsem ve stavu, kdy mám povolené skoro vše! Jupííí.


Po uvědomění si všeho kolem mi došlo, že je čas na ZMĚNU a začít nanovo - velké díky všem lékařům a mému "osobnímu" psychiatrovi za pomoc. Není za co se stydět, život člověka prostě semele a je potřeba odborníka!


A já začínám - od nuly! Pojďme společně z nuly udělat 100!

RADA ZÁVĚREM - nestudujte různé weby a rady "odborníků" - jeden příklad: dal jsem první příspěvek o Detoxu a NEkouření na FB - ozvala se mi paní s pomocí na 100% odnaučení kouření za 30min - OK, proč to nevyzkoušet - tak jsem zašel.

Nejsem na "okultní vědy", nevěřím šarlatánům a 100% zaručeným receptům teď a tady!

Paní mě napojila na přístroj - elektroda na hlavu, jedna koule do pravé a druhá koule do levé ruky - nějaký drát mezi koulema - a začínáme - 10min brnění v končetinách - máte to za sebou - ALE je potřeba si k tomu koupit výrobky - teď mi tam nadala 8 krabiček v celkové hodnotě 7.999,- Kč - užívat 2x denně /při výpočtu počtu kusů ""medikamentů"" ta cena vychází na 1, ano JEDEN měsíc!/ - dám vám je zdarma za propagaci. A protože zřejmě neprostudovala můj web, nevěděla, že jsem výživový poradce a ve složení preparátů se docela orientuji - po přečtení příbalových letáků jsem se dočetl, že za cenu 7.999,- Kč do sebe dostanu 80% sojové bílkoviny, dextrózu /hroznový cukr/ a zbytek? Soda bicarbona + několik vitamínů. Celková cena při vyvážené stravě 400,- Kč měsíc - a to přeháním!

Zdvořile jsem poděkoval a rozloučil se s pokorou - smekám před výplachem mozku!

Vše je o nás a VŠECHNO JE V HLAVĚ! I když cesta je ještě HODNĚ dlouhá a plná nástrah!

www.barnys.cz / LZ20 / slevový kód na všechny produkty

www.dietavkrabicce.cz /LZ500/ slevový kód na první měsíc

www.pradlenka-buri.cz /LZ20/ slevový kód stačí zaslat e-mailem při první objednávce74 zobrazení