Vyhledat
  • Lada Zeit

Zvednutí ze židle ...

Nechápu, že mě to ještě každý rok překvapí a zvedne ze židle - začátkem ledna všude na netu, TV, časopisech a Facebooku se objevují desítky 100% zaručených diet a plánů jak zhubnout - a nejčastěji se hubne do plavek! Proč zrovna do plavek? Copak nám jde jen o to se někde vystavit? Zdraví máme jen jedno - plavek můžeme kolik chceme! Takže se budeme trápit 4 - 6 měsíců abychom v těch plavkách nějak vypadali a pak to tam zase "nandáme" a přibereme 3x tolik a začínáme nanovo? Protože do plavek?


Dnes ráno mě velice rychle probrala slečna v TV hovořící o dietách - až jsem zjistil, že na TV zírám s otevřenou pusou! Kelišová hadr - když mi začalo cukat oko, přepnul jsem!

Probraný a ZVEDNUTÝ ZE ŽIDLE do 3 minut! Není nad odborníky!


Každému normálně smýšlejícímu člověku musí být jasné, že pokud tělu nedáme to co potřebuje, začneme nabírat - a to jen z jediného důvodu strachu.

Tělo dostane strach že už nic nedostane a tak cokoli do něj dáme si uloží na později - a tím pádem jsme v opačném efektu, než chceme!

Nejde o to tělu sebrat všechno a nechat ho jen na minimu a zhubnout - v první řadě v takovém případě půjde pryč voda - po čtrnácti dnech skočíme na váhu a dole je prvních 5kg - tak proč nepokračovat, že ano? Že to je jen voda, zajímá málokoho. A tak držíme jídlo na minimu a pijeme jen když máme žízeň, do toho běháme, chodíme do fitek a bereme i nějaký ten spalovač.


NESMYSL! Tělo potřebuje pravidelnost a kvalitní přísun potravin!


V první řadě nám musí jít o naše zdraví - být zdravější a pokud se nám povede i zdravě zhubnout - je to to nejvíc! Přemýšlejte nad reklamou, přemýšlejte nad tím co si chcete koupit a hlavně myslete na svoje zdraví!


Jak jsem už psal - dávám vám čas na rozmyšlenou - do konce ledna - teď v lednu si dáme menší detox, trošku nastartujeme metabolizmus, dáme tělu co potřebuje a od února se k tomu postavíme čelem :).


Na www.dietavkrabicce.cz si můžete objednat velmi kvalitní stravu - po zadání kódu LZ500 máte slevu 500,- na nákup měsíčního programu /opravdu můžu jen doporučit - 5 kvalitních jídel na celý den, vždy 100% čerstvé a móóóc dobré/. K tomu zařaďte vodu - alespoň 2l vody denně /alkohol si klidně dejte, ale stačí tak 2dcl vína týdně/, k tomu nějaký ten bylinkový čaj /kopřivový, heřmánkový, lipový - pozor na TŘEZALKU! Pokud berete jakékoli léky, třezalka ovlivňuje jejich vstřebávání a dokonce u některých léků je zcela zakázaná. Kávu zkuste pít bez cukru a mléka, postupně - nemusíte ze dne na den - máte na to celý leden!


No a co vaše NEkouření? Jak vám jde? Postupně začínejte kouření omezovat, stačí si dát o jedno cigáro ob den méně! :)


Těším se na vaše komenty!
36 zobrazení