top of page
Lada.zeit

Zdravím vás na mých stránkách.

  • Svoji profesní cestu jsem začal jako cvičitel aerobiku díky Olze Šípkové, pak jako osobní trenér a manažer studia v Brně. Když jsem se dostal do Prahy a dostal nabídku záskoku za ONU paní aerobiku OLGU jsem si řekl JO, tohle chceš dělat! 

  • Byla snaha i o sportovní aerobic - závodit za jednotlivce. Ta se nevyvedla - rok dva ANO a super, ale další roky stoupala úroveň a moje tělo to nedávalo! Na dalších závodech jsem byl nadopovaný léky proti bolesti, mastmi mazaný a obvázaný obinadlem a tejpováním a zase léky na bolest. 

  • Neustálé přemýšlení a NAVZDORY "neúspěchu" v tom českém fitness nastala éra cestování a pobytů - Německo, Stuttgart, Frankfurt nad Mohanem, Barcelona, Řím, Madrid, Madeira, Lisabon, Athén, Brusel, Kodaň, Berlín, Vídeň, a JÁ zjistil, že fitness a zdravý životní styl podle českého vzdělávání není nic pro mě!

  • V zahraničí jsou školení jiné - kurzy a doplňkové nástavby fungují naprosto jinak a mnohem lépe a daleko profesionálněji /když někdo školí "cvičení pro těhotné", tak školí JEN "TĚHOTNÉ", když někdo školí "zdravotní omezení", tak školí JEN "zdravotní omezení" a neškolí k tomu aerobic, fitness trenéra, trenéra aqua aerobiku, jógu, pilates a nebo trenéra kulturistiky s doplňky výživy - a tak i díky tomu jsem se rozhodl cestovat dál, vzdělávat se, prezentovat se na mezinárodních pódiích a brát "fitness" trochu jinak" - zdravě a vesele - tak nějak podle sebe a vlastního pocitu! Možná proto mám 27 doložitelných certifikátů a licencí a podle toho dělám tak nějak celé "své" fitness trochu jinak! Od obézních po těhotné, s úsměvem a bez stresu trenéra s bičem!

  • Jsem milovníkem psů a sám jsem si vychoval svoji Terry /fenku Zlatého retrívra na Canisterapii /licence máme na vše, kromě slepeckého vodícího psa. Rádi chodíme k dětem do nemocnic a domovů pro seniory. Je pravdou, že to miluji a naplňuje mě to a to mi stačí jeden úsměv. A to máme doma ještě jednu holku Jessye, která vše od Terry pochytila a tím se staly nerozlučnou dvojkou - dohromady je "señoři" a "señority" milují! 

  • A je to dobře - spokojenost klientů a jejich úsměvy jsou pro mě to nejvíc! Hlavně ta spokojenost a odvaha jít do toho se mnou - jinak než v běžném fitness.

  • Všechno jsem si vydřel sám. České fitness nebylo, není a nebude "peříčkem"! Kdo nemá "ostré lokty", i když umí, neprorazí.

  • Od samého začátku jsem si kladl za cíl poskytovat klientům kompletní servis s důrazem na osobní přístup a individuální potřeby. 

Jak to bylo a je.

Můj příběh začíná před cca třiceti lety, kdy jsem začal svou cestu jako tanečník skupiny "Rytmus" - spíš to bylo MIMO rytmus, pak CzazyDancers až jako tanečník skupiny UNO v Praze, pod Olgou Šípkovou jako cvičitel aerobiku a až pak jako osobní trenér, manažer tří fitness zároveň a výživový poradce. Od samého začátku jsem si kladl za cíl poskytovat klientům kompletní servis s důrazem na osobní přístup a individuální potřeby, které jsem za celou tu dobu nabil po "svém" - rodině k nelibosti cestování po světě a v podstatě dělat to co chci, co mě baví a naplňuje. 

Trénování VIP hvězd se stalo nedílnou součástí mé profesní dráhy a jsem za to dodnes vděčný! Díky mé odbornosti a důvěryhodnému přístupu jsem získal důvěru mnoha známých osobností, které oceňovaly můj závazek k jejich osobnímu zlepšení a udržení naprostého soukromí. Pracoval jsem s herečkami, politiky, sportovci a dalšími osobnostmi, pomáhajíc jim dosahovat optimální fyzické kondice pro jejich náročné profesní požadavky.

Pak mi nastal životní zlom, nevyléčitelná nemoc /porucha krvetvorby/ která mě na 2 roky dokázala vyřadit z běžného života. A v té mojí bezmocnosti a vzdávání se "všeho" mi přišla do života a "světa" tato osoba a dala mi víc síly, naděje než kdokoli jiný  z rodiny!

Ano, byla jsi to ty Andy a nikdy na tvoji podporu nezapomenu!

Slovo dalo slovo a najednou trénování před a během porodu se stalo jedním z mých hlavních zaměření. Díky mé specializaci ze školy v Madridu na cvičení s těhotnými ženami. Mohl jsem poskytnout podporu a bezpečný tréninkový plán pro budoucí maminky. Po porodu jsem pak pokračoval v péči o tyto ženy, pomáhaje jim posílit jejich tělo, pánevní dno, řešit břišní rozestup a zvládnout změny po porodu a redukovat riziko bolestí zad a jiných komplikací spojených s mateřstvím. Někdy je to fakt zábava :-).

2018-05-15-16-46-52-339_Original
2018-05-15-16-46-49-641_Original
20180119_094239_Original
MAMINKY15
MAMINKY17

Bolesti zad a jejich náprava se staly dalším důležitým aspektem mé práce. S individuálním přístupem a důkladnou analýzou potíží jsem byl schopen vypracovat efektivní tréninkové plány a cvičební strategie, které pomáhaly klientkám překonat bolesti zad a zlepšit svou celkovou kondici. 


Cvičení zdravotně "znevýhodněných klientů" - teď nemyslím před a porodu, mě utvrdilo v přesvědčení, že tréninkový plán lze přizpůsobit každému jednotlivci. S ohledem na jejich specifické potřeby a omezení jsem vyvíjel bezpečné a účinné cvičební programy, které nejen zlepšovaly jejich fyzickou kondici, ale také posilovaly jejich psychickou odolnost a sebevědomí. Pomalu, ale hodně pomalu vznikal nápad "SMOZ".


Výživové poradenství bylo dalším klíčovým prvkem mé práce. S ohledem na individuální potřeby a cíle jsem klientům poskytoval odborné rady a podporu v oblasti výživy, pomáhaje jim dosáhnout optimálního zdraví a výkonnosti. 


Celý můj profesní život jsem věnoval nejen pomáhání lidem dosahovat svých cílů, ale také budování důvěry a dlouhodobých vztahů se svými klienty. Jejich úspěchy jsou mým největším oceněním a motivací pokračovat v mé práci s láskou a oddaností - a jsem dnes velmi vděčný za naše přátelství, i když se už nevidíme tak často.


Výživové poradenství se stalo mým dalším krokem. Nešlo mi jen o to, aby klienti dosáhli svých cílů, ale aby toho dosáhli s radostí a bez pocitu hladu. Spojoval jsem své znalosti s praktickými tipy a recepty, které nejenže podporovaly zdraví, ale také lahodily chuťovým buňkám.

Svět fitness a zdraví se neustále vyvíjí, a já s ním - spíš jdu směrem soukromé lekce, než 120 osob pod pódiem. Moje zkušenosti a profesionální přístup mi otevřely dveře k mnoha osobnostem, ale pro mě byl každý klient stejně důležitý. Pomáhal jsem jim objevit jejich potenciál a dosáhnout výsledků, na které mohli být hrdí a VŽDY s absolutní mlčenlivostí!


Ale práce s tělem není vše. Psychická pohoda a rovnováha jsou klíčové pro celkové zdraví člověka. Začal jsem se zaměřovat na celkový zdravý životní styl, který zahrnuje i péči o duševní pohodu. Moje služby se staly komplexním balíčkem, který klientům nabízí nejen fyzickou transformaci, ale i posílení jejich mentální síly a odolnosti. 


Přišla doba zkoušek - vyhoření a krize. Ale já jsem se nevzdal.  


A nyní, když se před námi otvírají nové možnosti, se vracím ke svým kořenům. Moje práce není jen o cvičení a stravě, ale o pomoci lidem objevit svou vlastní sílu a radost ze života. Mé nové internetové stránky jsou nejen prostředkem pro prodej produktů, ale také zdrojem inspirace a informací pro všechny, kteří touží po zdravém a vyváženém životním stylu. S novou metodou "SMOZ" mám možnost ještě více podpořit své klienty na jejich cestě ke zdraví a šťastnému životu.

Takový je můj příběh - příběh člověka, který nikdy nezapomněl na své kořeny a své poslání pomáhat druhým dosáhnout jejich plného potenciálu - stále jsem zde pro vás, bojuji a hledám alternativy abych vám i po těch 30ti letech mohl dát tu šanci na spokojený, klidný a fajn život pod mým "dohledem".

Teď jsem zpět ve hře - poučen s maximální podporou partnera, zbytku rodiny a L.I.F.E. SYSTÉMU realizuji svůj životní "SMOZ" sen.

Vůči svým klientům cítím maximální pokoru a děkuji za jejich odvahu mě oslovit a vůbec se odhodlat "dělat" a "pracovat" sám / a na sobě.

 

Všichni jste pro mě nesmírnou inspirací a hnacím motorem do budoucna!

Díky za vaše návraty a naše společné chvíle.

Lada-Zeit®

IMG-20190215-WA0007_Original
2018-04-13-15-34-09-677_Original
2018-04-16-16-40-26-806_Original
2018-05-10-08-16-47-178_Original
bottom of page